(1kB)Międzynarodowy
(1kB)Krajowy
(1kB)Miejski
Przesyłki Kurierskie

 

Powierzone firmie Polonicus przesyłki kurierskie są w bezpiecznych rękach. Nasi kurierzy to tylko zaufani i doświadczeni ludzie, którzy posiadają doświadczenie, niezbędne uprawnienia i lubią swoja pracę. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i staramy się być elastyczni, ponieważ naszym celem jest dostarczanie tylko takich usług, które powodują zadowolenie klientów – to dla nas najlepsza rekomendacja.

Jak bezpiecznie pakować przesyłki kurierskie?
Pamiętaj, aby każdą przesyłkę kurierską odpowiednio zabezpieczyć. Sam karton może nie wystarczyć, dlatego jeśli przesyłane są bardziej delikatne i kruche elementy, należy je odpowiednio zabezpieczyć większą ilością warstw np. folii bąbelkowej lub folii stretch, którą można zakupić w sklepach z materiałami budowlanymi i artykułami biurowymi. Zawsze należy pamiętać o tym, aby puste przestrzenie w środku przesyłki kurierskiej uzupełnić jakimś wypełniaczem, mogą być to np. stare gazety, styropian czy karton. Chodzi o to aby zawartość paczki była nieruchoma.

Jeśli mają Państwo więcej pytań w sprawie, jak prawidłowo przygotować przedmiot do wysłania, lub jeśli wysyłka ma dotyczyć nietypowych obiektów, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Usługi dodatkowe przy wysyłce paczki:
Naszym klientom nie tylko zapewniamy szybką dostawę paczki, ale także udostępniamy usługi dodatkowe, np. aby paczka mogła dotrzeć do adresata w określonej godzinie i dniu. To od Państwa decyzji zależy, czy paczka ma być dostarczona wraz  usługami tego rodzaju – są one związane z dodatkowymi kosztami, ale jednocześnie doskonale sprawdzają się w wyjątkowych sytuacjach.

Oferujemy takie usługi dodatkowe jak:

  • dostawa przesyłki tylko do rąk własnych adresata
  • doręczenie w sobotę
  • zlecenie odbioru przesyłki z dowolnego miejsca w kraju
  • przesłanie dokumentów zwrotnych
  • pobranie opłaty za przesyłkę
  • ubezpieczenia i dodatkowa ochrona paczki
  • przepakowywanie paczek
  • telefoniczny kontakt z klientem


Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!