(1kB)Międzynarodowy
(1kB)Krajowy
(1kB)Miejski
Usługi Kurierskie

 

W Polonicus otrzymają Państwo zawsze profesjonalną obsługę kurierską niezależnie od miejsca, do którego paczka ma dotrzeć. Kładziemy nacisk na to, aby nasze usługi kurierskie spełniały wszystkie światowe standardy i żeby odpowiadały potrzebom każdego wymagającego klienta.

Szybko i bezpiecznie
Łączymy te cechy, które powinna posiadać każda dobra firma kurierska – dostarczamy powierzone nam mienie błyskawicznie i jednocześnie bezpiecznie do adresatów. Staramy się sprostać każdej potrzebie naszych klientów, także wtedy, gdy w naszym cenniku i wykazie usług nie ma konkretnego typu zlecenia. Wystarczy tylko skontaktować się z nami i przedstawić szczegóły. Skutecznie konkurujemy na rynku lokalnym z innymi firmami kurierskimi i naszym stałym klientom oferujemy zawsze atrakcyjne cenowo usługi, aby nasza współpraca była jeszcze bardziej udana.

Przesyłki na całym świecie
Obsługujemy przesyłki kurierskie zarówno lokalne, jak i międzynarodowe. Ze względu na lokalizację siedziby naszej firmy lokalnie działamy w Warszawie i zapewniamy szybkie i sprawne dostarczenie paczek już adresata. Oferujemy także obsługę na terenie Polski w największych miastach oraz w małych miejscowościach. Dostarczamy także paczki międzynarodowo – dzięki dużej sieci współpracowników jesteśmy w stanie dostarczyć ją także w ekspresowym tempie do odległych krajów, przy tym zapewniamy zawsze korzystne ceny. Zatem niezależnie od tego, w jakim kierunku ma pojechać nasz kurier, zawsze może zabrać ze sobą Państwa paczkę!

Atrakcyjny i przejrzysty cennik
Nie lubimy niedomówień, dlatego zawsze przedstawiamy klientom szczegółowe cenniki naszych usług kurierskich. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że firmy kurierskie, także i my, stosują różnego rodzaju usługi dodatkowe. U nas mogą Państwo dopasować je indywidualnie do swoich potrzeb, na przykład ekspresową dostawę na określony dzień i godzinę czy usługę płatności za pobraniem za paczkę. Nasi pracownicy przedstawią Państwu wszystkie dodatkowe usługi, spośród których będą mogli Państwo wybrać je dopasowane do swoich potrzeb. Na stronie publikujemy szczegółowe cenniki wraz z opłatami za dodatkową obsługę, dlatego mogą Państwo łatwo sprawdzić, ile paczka będzie kosztowała zależnie od jej wagi oraz miejsca docelowego.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!